| fanicutza a întrebat:

Am o buba fix in capul penisului ce as putea sa fac in legatura cu ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mergi la medic.Numai bine.

| IepurasPerfect a răspuns:

Du-te la farmacie ia niste canesten unguent, te speli bine inainte si te ungi in acel loc de cateva ori pe zi! ar trebui sa iti treaca in cateva zile

| ionescugeorge a răspuns:

Sa vezi ce senzatii calumea o sa ai cand se face coajawinking

| fuega a răspuns:

Mai taie din el da-l draq!winking