| anonim_4396 a întrebat:

am o catelusa pe nume lady si vreau sa stiu daca va trai! va rog sa-m raspundeti cat mai repede va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

da, va trai......in paradis. trezeste-te fata, spune ce are javra sau mai bine du-o la veterinar

6 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Intrebarea ta este cam ca aceasta: am un pisoi, puteti sa-mi spuneti ce culoare va avea dupa ce-i fac baie?

| mariazet45 a răspuns:

Daaaaaaaaa, va trai 114 ani, pentru ca e o lady, multumita? pentru asa intrebari sunt necesare raspunsuri pe masura.

| kh1ss a răspuns:

Mai... nu fiti rele... aceasta persoana a crezut ca avem clarvazatori printre noi laughing anyway... asta nu este o intrebare pentru acest site... asta este o intrebare pentru doamne doamne... care iti va da raspunsul la momentul potrivit

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu va trai... avand o stapana ca tine... ce nu se stie sa zica ce o doare...sauuu pune intrebari penibile...va comite suicid. R. I. P. Lady

| stardeea a răspuns:

doamne mare tie gradina de unde sa stim noi, asta e un site serios nu veni cu intrebari de a dreptu idioate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana moare va trai... dupa, probabil ca nu!