| Shinnok9409 a întrebat:

Am o problema de vreo 3 zile ma doare sub gat exact sub marul lui adam.am avut de 2 ori rosu in gat in decursul a ultimelor 2 luni ultima data mi-a trecut cam greu dupa vreo saptamana adica vinerea trecuta mi-a trecut de tot de luni dimineata ma doare sub gat culmea seara si dimineata i cursul zilei parca nici nu simt durerea nu ma ustura simt parca asi avea un nod ma deranjeaza cand inghit si la mancat si la baut apa.in speranta ca v-ati mai confruntat si voi cu asa ceva va rog sa-mi dati si mie un sfat.va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Myers_Michael_1984 a răspuns:

Du-te la un doctor ar putea fii grav eu nu m-am dus la timp si m-a operat tot la gat