| Sav_Alexandru_1990 a întrebat:

Am o problema sad
Pls TPU help happy
Deci de cateva zile mi-a aparut undeva la jumatatea penisului ( cand este decalotat ) un fel de inel de piele uscata si tare.
Cand am o erectie se crapa si ma ustura extrem de tare... Ma tot dau de ieri cu o crema de hidratare dar parca mai rau se face, gen acum este si rosie ( inflamata ) iar acele crapaturi sunt mai largite.
TPU, ce sa fac?
Cat de grava e treaba?
De ce si ce se va intampla?
Funda sigura daca imi raspundeti happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la un cabinet de Dermato-Venerice si vezi un medic, ca nu-i tocmai normal ce ti se intampla.