| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU am si eu o problema mai grava. Astazi seara la baie cand mi-am decalotat penis am tras putin cam tare si acum dupa ce penisul a iesit din erectie capul inca este putin iesit si ustura putin ce sa fac? Nu mai pot trage pielea peste tot penisul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fadnox a răspuns:

Dupa intrebari, vad ca-ti da bataie de cap, lichideaza-l

| Cristian201 a răspuns:

Daca am inteles bine ce ai scris... atunci iti scriu ca si mie mi s-a intamplat sa usture.

-> Eu am observat ca ajuta faptul sa mai ai ceva pipi pe post de lubrifiant, asa ca nu exagera in caz ca esti in postura de a te sterge perfect.
Iti recomand o metoda descoperita personal : folosind o perna, pune-o intre picioare si aplica caldura si presiune. Empiric, afirm ca mai important este presiunea, intrucat ea face diferenta de 15- 30 min, si 2... 4-5 ore, de stat astfel. In acest timp, mai iti contractezi mushiul penisului din cand in cand.
Ca prin magie, se rezolva problema big grin

Sper ca e solutia de ajutor! big grin

| Cjxhhffhh a răspuns:

Cu big