| kalibraful a întrebat:

Am si eu o intrebare de la un timp in zona intima imi apare un lichid albicios imi apare foarte rar si cateodata am si mici usturimi(nu am avut nici un contact sexual niciodata) ce inseamna asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sylvie a răspuns:

Ar ajuta foarte mult daca as sti si varsta. Oricum ideea e ca acel lichid nu e ingrijorator daca nu miroase foarte urat. EL apare in perioada cea mai fertila a ta, in perioada numita ovulatie (cam la 14 zile dupa incetarea menstruatiei). Ai spus ca iti apare foarte rar, deci cred eu.cam in fiecare luna daca ai un ciclu deja reglat.
Sper ca ti-am fost de foloswinking

2 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Ca trebuie sa apara menstruatia, poate ai si o infectie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un medic ginecolog. Cred ca ai o Candida.