| MaNumescTeo a întrebat:

Hey! Stiu ca o sa pun o intrebare mai ciudata dar va rog sa nu va bateti joc sau sa radeti????.Azi dimineata m-am trezit cu pantalonii si chilotii in zona intima uzi, iar acolo jos eram uda si aveam un lichid albicios/transparent.Ce este? De la ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Acest lucru este normal, acel "lichid albicios/ transparent" îți dă minunata veste că ești la " ovulație", deci semne că după ce treci de perioada " ovulației " o să îți vină menstruația.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai intrat la pubertate baiete!
Este un proces normal si natural la toti baiteii, care incep sa produca sperma la varsta pubertatii.
Se numeste "polutie nocturna" si este lichid seminal cu sperma care se elibereaza noaptea in somn, cand ai vise erotice si ejacyulezi instantaneu.

Urineaza si spala-ti cucul cu apa calda si sapun, bine de tot, ca sa elimini sperma care s-a uscat ca miroase urat ori iti poate irita cucul. Evident chilotul si pantalonul merg la spalat, dupa un asemenea eveniment happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Baiatul este fată.
„iar acolo jos eram uda si aveam un lichid"

| MaNumescTeo explică (pentru Violleta2022):

Sunt fata!

| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt scurgeri vaginale si apar intre menstruatii.E normal sa le ai, inseamna ca totul e ok si sanatos in zona intima.
https://www.drmax.ro/......ce-aceasta

https://www.sfatulmedicului.ro/......inin_10167

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai de capul tau laughing)
E o domnisoara, cu pasarica. Numai cuc ai in cap. Ce terminata!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Violeta, nici faza lunga nu ti mai bate, mergi la oftalmolog. Pt creier, neurolog!

| Strutzy a răspuns:

Ai visat ceva,, hard''. Ai avut trairi erotice intense.