| Anonimus24265 a întrebat:

Salut, daca dupa actul sexual cu iubita mea protejat, ea fiind virgina, ii apare niste lichid spumant la zona intima, ce poate sa insemne asta si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este secretie vaginala, perfect normala pentru orice fata sau femeie, care a avut sex fiind excitata.
Tu nu trebuie sa faci nimic, doar sa urinezi dupa sex si obligatoriu sa te speli pe cuc si prin faldurile lui, ca sperma uscata produce iritati si miroase extrem de urat.
Fata face acelasi lucru, urineaza si se spala numai la exterior, la pasarica si anus.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vaginul unei femei se lubrefiaza pentru a facilita penetrarea ori de cat ori este excitata. De acolo provine si acel lichid cel mai probabil.

| mihai69 a răspuns:

O fi rabie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ejaculare feminina, de acolo vine acel lichid. Apropo, ceea ce nu înțeleg și se bat cap in cap: cum e inca virgina dacă voi faceți sex thinking

| Stefan_Ionut_Ursache_1987 a răspuns:

E de bine, insemna ca i-a placut!