| JulyDreams a întrebat:

Am spart o oglinda. Daca o folosesc asa sparta si iau pe degete cioburi mici de pe ea fara sa le vad... si le inghit se intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| UnGalago a răspuns:

Bună, Dacă ai spart-o, de ce nu o arunci și gata? Adică, nu e mai ok să cumperi una nouă?
Cel mai probabil, dacă vei continua să o utilizezi, te vei tăia, așa că...
Dacă are valoare sentimentală, atunci încearcă să o repari sau să o introduci într-un alt proiect hand made. Însă cu grijă!
Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Dar tu nici acum nu te speli pe maini, cu corona ăsta?