| Advvrt a întrebat:

Acum o saptamana, am spart o sticla si mi-au intrat cateva cioburi mici in degete dar le-am scos. Si de atunci, cand ating unele zone ale degetului simt o durere usoara. Nu ma deranjeaza cand țin lucruri in mana sau cand fac alte lucruri. Nu s-a umflat si nu se vede absolut nimic. Credeți ca as putea sa am cioburi foarte mici in deget?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonim1a1 a răspuns:

Daca avei cu siguranta fiind corp straini, se umfla /inrosea /se simtea o durere mai mare. Probabil inca te mai doare fiindca ti-au intrat in deget