| anonim_4396 a întrebat:

Anybody vreo sala de AEROBIC in zona tineretului? timpuri noi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc Monica...la sancomplex am fost mai de mult si dincate stiu eu acum e inchisa...sau au redeschis-o si eu nu stiuthinking infinty au aerobic program numai seara iar daimon stiu unde e dar e cam departe de pers cuc are vreau sa merg la sala ...mersi oricum... daca mai stie cineva astept raspunsuri

4 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Daimon Sport Club ( Calea Piscului Nr.10 Sector 4 )
» Infinity Gym ( Bulevardul Dimitrie Cantemir Nr.24 Sector
Adresa: Bulevardul Dimitrie Cantemir Nr: 24 Sector 4
Telefoane: 0314052807

Zona: Tineretului
Facilitati: - Sala SPINNING;
- Sala AEROBIC;
- Sauna;
- Solar;
- Sali de Masaj;
- Cardio;
- Steppere;
- Benzi alergare;
- Biciclete; http://bucuresti.itbox.ro/sali-intretinere-fizica/infinity-gym/
4 ) » SanComplex ( Calea Serban Voda Nr.95-101 Sector 4 )
http://bucuresti.itbox.ro/sali-intretinere-fizica/zona-tineretului/

| monicaclaudia a răspuns:

Http://www.ghidulfitness.ro/sali_fitness.html toate salile si toate zonele Bucurestiului
iar am un raspuns duplu ( scuzati dar nu stiu ce are situl ( se blocheaza si. nu reusesc ca sa termin raspunsul dar cind dau refres respunsul e deja dus (

| KriSSu88 a răspuns:

Am inteles ca in incinta grupului scolar Timpuri Noi se afla o sala de fitness. Poti incerca acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://animalkingdomclub.ro
au si kangoo jumps :) si e foarte aproape de tineretului