| Radandam a întrebat:

Are cineva idee la ce te poate ajuta un master în biologie medicală? Ce poți face cu un master în biologie Medicala? Ce posturi poți ocupa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Cercetare?

| Elenaaa1111111128383848383838383838 a răspuns:

Laboratoare medicale publice sau private
Industria alimentară sau farmaceutică
Laboratoare de biologie / centre de cercetare
Învățământul preuniversitar (cu condiția absolvirii modulului de formare psihopedagogică)
Învățământ superior în biologie (după absolvirea studiilor doctorale)

| Yuoia a răspuns:

Pe tine care suferi de toate bolile existente si de 101% din cele inchipuite, te-ar ajuta enorm de mult. Ai intelege ca nu esti bolnav cu nimic.