| marianicoleta a întrebat:

As dori sa imi fac si eu liposuptie, m-ar interesa cat costa, in zona abdominala si fese.as dori sa stiu daca gasesc in apropiere de oradea sau chiar in oras(oradea)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu de oras depinde, ci de echipa de medici, daca se angajeaza la o asemenea interventie. Evident, fiecare are tarif propriu, si in functie si de starea pacientului. Ca urmare pretul vor stabili dupa un consult prealabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea doar sa iti spun cateva lucruri, operatia prezinta niste riscuri foarte importante daca ai probleme de sanatate si daca procentul de grasime este foarte mare.mergi la mai multi plasticieni si intreaba pe fiecare ce riscuri exista si cum se pot evita. dupa o asemenea operatie si nu numai, este un risc crescut in formarea de coaguli de sange. exista un set de analize de sange specific acestei operatii, nu face operatia fara aceste analize.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2000 de euro cea mai ieftina

| tatiana_3059 a răspuns:

Cat costa o lipsuptie la aripioare si la burta