| Ovidiu_Baciu_1977 a întrebat:

As dori sa vb cu un psiholog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Http://terapeuti.ro/category/psihologie-psihoterapie-online/

http://www.topexperti.ro/psiholog-online
http://www.psihologonline.net/intrebari-0.html

Sau mai poti incerca sa te duci la clinicile de sanatate mentala sau in spitale(au psihologi si acolo).:)

Sanatate multa

| AirănMeidăn a răspuns:

Buna ziua, aici Dr. Peisakh Yosef Gavril, la dispozitia dumneavoastra oricand!

Cu drag, Dr. Peisakh Yosef Gavril

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.psihologonline.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și el cu tine.

| TPUuser199 a răspuns:

Mai bine nu ai ai face o in mediul online. Nu stii daca are o diploma in domeniu asta sau este un escroc. Parerea mea. Numai bine.

| nlko a răspuns:

Nu sunt psiholog, dar te ascult...laughing