| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa slabesc in jur de 9-10 kg in aproximativ 4 luni, vreau sa ma apuc de aerobic/fitness si bazin in timpul liber uneori, credeti ca e posibil?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| silviu08 a răspuns:

Cea mai simpla metoda de slabit,1,2,3
1. Mananca doar olecutza mai putin. Sa zicem ca in fiecare zi manaci 5 felii de paine. Mananca doar 2. Sa zicem ca in fiecare zi bei un pahar de suc. Bea doar apa. Sa zicem ca in fiecare seara mananci popcorn. Taie-l de tot din alimentatie. Astea sunt doar niste exemple. ia 3 alimente nesanatoase pe care le consumi zilnic si inlocuieste-le cu ceva sanatos. ATAT
2. Fa doar un pic mai multa miscare. 20 de min pe zi de exercitii cardio gen alergat, sarit coarda, chiar si mersul pe jos.DOAR ATAT
3.Bea foarte multa apa.
Atat trebuie sa faci sa scapi de afurisitele de kilograme. De unde stiu? Pai vara trecuta am slabit 12 kg. Am trecut de la umflat la unul care iti atrage privirea(bine, am facut si ceva sala dar in privinta slabitului ATAT trebuie sa faci).
SUCCES!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ColoradoM a răspuns:

Va multumesc!happy

| pinkpityc a răspuns:

Da dar trebuie sa tii si regim