| Nataliaa2176 a întrebat:

As vrea si eu un regim care sa ma ajute cat mai mult sa slabesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| George12356456 a răspuns:

Uita de prajeli, sucuri, produse de panificatie si de dulciuri ( poti manca din cand in cand ciocolata cu continut ridicat de cacao). In rest, respecta mesele principale ale zilei, nu te grabi cand mananci si nu manca dupa ora 19:00.

2 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Dieta disociata!

| Lorena1787 a răspuns:

La fel cum a zis si Adelin, renunta definitiv la fast food, nu mai manca dulciuri, doar o data pe saptamana sa zicem daca chiar nu mai poti, fara sucuri acidulate, incearca sa mananci multe fructe si legume, cat mai multe salate, fara cipsuri si alte chestii cu euri, mananca dimineata ceva sanatos ca e cea mai importanta masa, poti sa mananci carne de vita, peste cu legume, cand iti vine pofta de ceva dulce bea o gura de apa sau mananca un fruct, mult succes.