| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am fost la un majorat si am facut-o lata si mi s-a rupt filmul cu realitatea, chiar daca oamenii imi spuneau ca stiam ce faceam, nimeream parola la telefon si la conturi si pinuri, dar eu nu-mi aduc aminte, ce sa fac ca sa imi revin acum si ce s-a intamplat, ati trecut prin asta?
Oamenii spunea ca eram destul de intelegator, ca nu aveam nimic, doar ca mi s-a taiat filmul si nu-mi aduc aminte.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
24 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Daca n-ai vomitat prin casa si n-ai facut pe tine e ok.

| Allanel a răspuns:

Spuneau*

| Apokales a răspuns:

Am trecut prin asta, cam la fel. Stiam chestii, gandeam mai bine decat ei in momentele alea, ma rog, mult spus gandit in acele clipe, dar nu inregistram nimic.

| Allanel a răspuns (pentru Panamax):

Nu, pai am fost foarte constient de mine, problema e ca nu imi amintesc nimic

| Whitesnake99 a răspuns:

Nu inteleg. Care e problema? Ai ramas cu amnezie, te simti rau? Hal de exprimare, de aia nu luati bacu, ca nu sunteti in stare sa formulati o intrebare coerenta cap coada.

| Allanel a răspuns (pentru Whitesnake99):

Ce e ma asa incoerent ma deșteptu lu peste, daca nu intelegi nu mai raspunde, ca nu esti la serviciu sa imi raspunzi obligat, si vezi ca daca nu stii sa citesti, cateodata de la asta e "incoerenta"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa bei zeamă de varză sau moare cum se spune prin Ardeal, aceea te trezeste din mahmureală.

| Gusticel a răspuns:

Eu nu imi nimeresc parolele nici treaza, stai linistit. laughing

Treci peste. Oricum toti o sa uite ca te-ai imbatat in maxim cateva zile. Sigur se gaseste alt subiect care sa le distraga atentia.

| Allanel a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mersi, incerc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și cu asta te lauzi tu "că ai făcut-o lată". Mergi și îngustă. Du-te la croitorie să o strâmteze.
Iar legenda spune că atunci când bei, să o faci cu anumite limite. Nu să bei până nu mai știi de persoana ta și apoi te întrebi "oare ce am făcut în perioada aceea"? Sincer, nu îmi vine să cred că generații ca tine îmi vor plăti mie pensia. Trist, foarte trist!
Iar modul tău de adresare îți denotă de fapt coeficientul tău de inteligență.

| Allanel a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu apuci pensia

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Allanel):

Tu nu vei apuca nici măcar 30 ani cât am eu in prezent dacă alegi să o "faci lată" de fiecare dată. La fel se distra și tata, o făcea lată cam des și acum s-a lățit la 2 metri sub pământ mort de ciroză hepatică din pricina băuturii pe care o consuma. Măcar am învățat ceva de la el : să nu beau ca prostul pentru că ajung ca el! Apoi, dacă apuci 30 ani, iti vei dori să ai tu sănătatea pe care o am eu în prezent.
Tu du-te și fa-o lată în continuare, rezultatul va apărea pe parcurs.
Păcat pentru că ești atât de infantil.

| Allanel a răspuns (pentru anonim_4396):

Pacat ca la nivelu dvs de inteligenta domnule matur nu va dati seama, ca eu daca faceam asta atat de des precum credeti dvs poate ca nu aveam de suferit, dar ce sa vedeti, e prima data, si urmatoare nu va mai fi, multumesc domnule adult de implicare si de revolta dvs prin a va exprima frustrarile pe un site de intrebari.

| darrio2007 a răspuns:

Am trecut prin asa ceva la tinerete dar de la prea multa bautura. Ori ati consumat si altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Allanel):

Dacă nu te simțeai atins la orgoliu, nu ștergeai întrebarea. Asa că, domnule anonim : cum ai dori să mă adresez? Allanel, care bea ca un purcel?

| Allanel a răspuns (pentru gabicoo):

Hahhahahah?

| Allanel a răspuns (pentru Allanel):

Mi a placut asta

| Allanel a răspuns (pentru darrio2007):

Nu sunt eu cu d-alea, nici cu bautura, da nu stiu ce a fost cu mine

| KR0NSTADT a răspuns:

Este posibil ca amicii tăi să se fi pișat pe tine. N-ai simțit sărat pe buze?

| Violleta2022 a răspuns:

Pacat ca ai ratat o petrecere!

| al0o0o0 a răspuns:

Daca nu ai dat mesaje cui nu trebuia, nu ai vomitat pe unde ai apucat si nu te-ai batut random cu cineva atunci ar trebui sa fie in regula, zic eu.

| Zuzu1991 a răspuns:

Este un efect "normal" al alcool-ului, iar tu personal ai noroc, ca erai "destul de intelegator", in respectivul moment, toata educatia, inhibitiile si controlul dispar, unii oameni devin violenti, altii care sunt sobrii tot timpul devin ultimul mascarici, altii devin rautaciosi serios, samd

din cauza asta eu ma imbat NUMAI cand sunt acasa si NUMAI cand sunt singur, in general nu devin violent, insa din cand in cand am crize de furie, care in mod normal le controlez, dar cand am lipsa de inhibitii nu le mai controlez, si nu vreau sa sufere nimeni din cauza mea

| darrio2007 a răspuns (pentru Allanel):

Mai exista obiceiul ca unii „prieteni" sa iti puna scrum de tigara in bautura si te ametesti de nu mai stii de tine. Dar nu stiu in exact care bautura.