| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a întrebat:

Ati avut pete maroni pe corp? in zona genitala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

NU !

| andreutz a răspuns:

Pe corp da, in zona genitala nu happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, si nici nu sunt normale. Pot insemna ca ai o micoza sau o alta boala cu transmitere sexuala. Mergi neparat la un dermatovenerolog inainte ca boala sa se agraveze.

Ms brigaela dar nu am eu. pr meu are si mergem maine sa vedeam despre ce e vb. mersi