| Oanaonuta a întrebat:

Buna,mama mea mi-a zis ca are foarte multi negi in zona genitala, si a inceput sa ii iese pete pe gat si sub brat. ajutati-ma, e ciuperca sau cancer? Prezinta mancarimi atat in zona genitala cat si in partile cu pete.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Sa mearga la medic. Cere trimitere la medicul de familie si direct la ginecolog. Fiti mai constienti de propria sanatate, nu sa va doara undeva de ea si sa va treziti in ultimul moment, cu flori la cap.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa facem o biopsie online si aflam imediat...