| all3xandrutzaaaa a întrebat:

Buna fetelor, daca o fata are pete maro in zona genitala si se intinde putin pe picior este ceva grav? va rog mult ajuteti-ma si pe mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Are, cel mai probabil, o ciuperca. Este serios, mai ales daca nu a inceput tratamentul in primele 2-3 zile de la aparitia petei.

| Azµre a răspuns:

Poate fi o ciuperca sa se duca de urgenta la medic sa vada!

| NoraK a răspuns:

Salut, parerea mea e sa mergi la un dermatolog prima data si apoi daca este cazul la un ginecolog, dar prima data sa le spui alor taiwinking

| izukpup a răspuns:

Cel mai bun sfat ar trebui sa vizitezi un doctor sau sa le spui parintzilor despre problema ta.Ei sigur vor sti ce e de facutwinking