| abcddcba a întrebat:

Atunci când am emoții, când trebuie să fac ceva de mult asteptat sau ceva nou, cand imi este teama de ce se va intampla, cand imi e frica de ce va urma, incep sa tusesc foarte rau si cateodata, fara sa ma pot controla, o dau si in varsaturi.

E pe sistem nervos? Cum pot scapa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Anxietateeeee

| Donsavas a răspuns:

Da,e o boala nervoasă. Consulta un psihiatru!