| conrob a întrebat:

Ziceti-mi pastile ca sa nu mai am emotii, stiti cumva? Dar pastile ca sa fiu mai nervos? Pastile pentru incredere mai multa sunt? Raspundeti-mi la toate cele 3 si spuneti-mi cum se numesc! La un dermatolog nu pot gasi pastile pentru a scapa de emotii sau pentru a le controla?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ursus, Bergembier, Vorona.
Berea, mai ales, iti da un tupeu de se lasa cu penal.
Dar crede-ma, dupa primii ani de liceu sub 'tratament', am descoperit 'umblatul treaz', si am fost mai fascinat decat atunci cand am descoperit bautura.
Acum sunt la moda legalele, dar te fac mai praf decat bautura... Nu e ok sa confunzi obiecte cu oameni, monstrii cu fusta iubitei, toaleta cu un cos de gunoi, etc.

| doctorandus a răspuns:

Rispolept (numai pe reteta).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furazolidon.