| psycho_5607 a întrebat:

Azi m-am certat cu verisoara mai mica si nu stiu cum a dat cu palma in mana mea, eu m-am ferit. dar m-a lovit in san. Ma doar al naibii de tare si nu stiu ce sa fac. Stiti de ce ma doare? Sau... ce sa fac ca sa nu ma mai doara? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Sanii sunt organe sensibile si probabil de aceea simti acea durere.Incearca sa-l masezi usor, sau daca durerea persista intreaba un doctorwinking

| Alina. a răspuns:

Cati ani ai? Incearca sa masezi usor si cu apa rece. Daca nu trece si apar alte semne mergi de urgenta la doctor! A spune-i si mamei tale deoarece ea te-ar putea sfatuii mai bine. Ai grija!

| ikram a răspuns:

Te doare pentru ca te-ai lovit. O sa-ti treaca stai linistita.

| Nimic special a răspuns:

Pana maine o sa-ti treaca!

Maseaza`te usor si pana maine iti va trece. Data viitoare sa ai mai multa grija :*

| vladix a răspuns:

Pentru ca te-ai lovit