| Gena5 a întrebat:

Buna a folosit cineva antiviral ( echinaceea si astragalus) de la Dacia Plant? Si cum e? Are efect?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lola05 a răspuns:

Nu, dar am folosit Olivoforte de la Herbagetica. Antiviral, anti-candida, anti mai multe.
E foarte bun, dar trebuie luat în cantități mari. Eu luam 10-12 pastiluțe pe zi, dar sunt destul de slăbuță (48 kg). La persoane mai grele se poate lua și mai mult...
Pe cutie scrie să iei 3 pe zi, dar e apă de ploaie așa. Ori faci un tratament ca lumea ori nu-l mai faci happy Totuși ai grijă că pot da anumite reacții adverse neplăcute. Eu nu prea am avut, dar unele persoane se plâng de asta.