| 159357852 a întrebat:

Acum 4 luni m-am zgariat, s-a facut coaja si a ramas o pata alba.Acea pata alba va ramane acolo? Deoarece au trecut deja 4 luni si eu cred ca normal trebuia sa se regenereze.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Pai,daca a fost o zgarietura usoara.si a ramas alb,e o mica cicatrice, dar trece usor usor cu unguent, cu extract de galbenele.si eu mi-am facut tatuaje cu acul pe maini,si mi-a ramas alb asa,dar m-am dat cu crema de aia, si intr-o luna mi-au trecut.o sa treaca de la sine, dupa un timp.happy

3 răspunsuri:
| Unicucebeea a răspuns:

SI eu am multe cicatrici(nu pe fata)doar pe membre si imi plac...ma fac sa ma simt o fata curajoasa care se baga prin multe peripetii(ceea ce-i adevarat)

| JustDeedee a răspuns:

Va ramane ca si o cicatrice happy

| madalinanastase a răspuns:

Da o sati ramana pata alba am si eu pe fata si pe maini