| FlorY_6161 a întrebat:

Ajutati'ma si pe mine cu cateva diete de slabit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biancag a răspuns:

Buna FlorY, sunt o multime de diete de slabit, dar nu toate te pot si ajuta, pentru ca conteaza foarte mult de organism. Daca vrei sa incepi sa mai slabesti este foarte important sa incepi prin a consuma apa cam 2 litri pe zi, sa mamanci putin dar des si grija mare la ce anume consumi si mai ales orele la care mananci. Este foarte important sa incerci sa mananci cat mai sanatos posibil, fructe, legume, etc. Rezultatele nu vor intarzia sa apara trebuie doar sa ai rabdare si te mai poate ajuta si putina miscare. Iti doresc sa reusesti sanatos.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ţi trebuie dietă ci o alimentaţie săracă în calorii şi multă mişcare.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Intra pe http://www.mypyramid.gov/
Acuma, site-ul asta este in engleza, dar sper ca te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti la avatar? lol ce grasa esti, pune dracul mana pe slabit numia baga in tine ca o sparta, si lasa dracul pcu mars la alergat, vai cum poti sa te suporti asa grasa