| Apti_Denis_2000 a întrebat:

am 15 ani si m-am gandit sa imi pun aparat dentar, nu prea am dintii drepti, am vazut ca nu este prea ieftin iar parintii mei nu cred ca ar da atata pentru un aparat dentar, ma gandeam totusi daca preturile variaza, cam cat costa in Constanta un aparat dentar ieftin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde daca este mobil sau fix. Fix poate ajunge si la 20 de milioane, depinde de doctor. Cel mobil este in jur de 10 daca nu ma insel, dar isi face treaba mai greut si oricum decid doar doctorii de care sa porti.
Sanatate!