| anonim_4396 a întrebat:

.am 174 și 55 kg, in cât timp as ajunge la 60, ca sa arat cât de cât acceptabil? (Băiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Miriamj a răspuns:

Încearcă să mananci la ore fixe, nu sari peste masa de dimineață în special
Trebuie să mănânci de 3 ori de zi + 2 gustări
Ia si tu niste vitamine! O să vezi schimbări intr-un timp destul de scurt. Succes

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă bagi in tine ca-n spital, pe săptămâna viitoare, ți-ai indeplinit ținta