| ionutzz1994 a întrebat:

Am facut pojar si as vrea sa stiu daca am voie sa ies la aer, sau sa fac baiehappy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Ti-au disparut bubele? Pana dispar nu ai voie sa iesi, daca au disparut ai voie sa iesi. Ca pojar faci doar o data in viata.

| WedDye a răspuns:

Nu, exclus, nu ai voie... Trebuie sa stai in casa si sa bei lichide iar "baie " poti folosi un prosop umed cu care sa te sregi. dar cum afara este frig nu prea cred ca ai nevoi big grin
Sa te faci bine cat mai repede kiss!

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Draga ionutzz_4618, nu ai voie sa iesi din casa din nefericirehappy. trebuie sa bei cat mai multe lichide si nu ai voie sa faci nici baiehappy. dupa ce'ti vor disparea bubitele acelea rosii, atunci ai verde sa iesi afara.pana atunci stai acasa la caldurica, ce zici ionut? funditalove strucklove struck?