| Liiia7 a întrebat:

Am foarte multe puncte negre. Vreau niste remedii naturale! FUNDAA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Să stai 10 minute deasupra unor aburi de ceai de muşeţel proaspăt fiert, cu un prosop pe cap care să permită aburilor să intre, apoi punctele negre sunt foarte uşor de scos, după care să aplici o cremă pentru calmarea pielii sau dacă nu, poţi merge la şedinţe de cosmetică la salon.
Te pup!