| emy25 a întrebat:

Am fost la ginecolog si mi s-a zis ca am uterul lasat in jos, imi puteti spune va rog, daca ati trecut prin asta, ce riscuri sunt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Shayen a răspuns:

Uite-te pe acest site http://dictionar.romedic.ro/uter-lasat poate vei gasi raspunsul

2 răspunsuri:
| Frankie a răspuns:

Adica tu vi de la ginecolog si ne intrebi pe noi? Sincer cred ca ala era vreun asistent si a vrut sa iti umble la trusa...

| InDaMix a răspuns:

Dc nu l-ai intrebat?