| PisicutzaSmile a întrebat:

Îmi puteți spune ce se întâmpla la ginecolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Depinde ce problemă ai. Am trecut pe acolo.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.cdt-babes.ro/articole/examen-ginecologic.php

Dacă eşti virgină, atunci NU îţi face examen fizic - doar, eventual, îţi palpează abdomenul.

Toate cele bune.

| MirceaRadu21 a răspuns:

Acum depinde la ce te referi, ce problema ai.

| FDD27 a răspuns:

Daca te duci acolo o vrajitoare te va obliga sa mananci spanac cu aroma de sosete