| anonim_4396 a întrebat:

Am incercat paranix spray si sampon, alt sampon de la alta firma, alte remedii cum ar fi uleiul de masline. si degeaba. Nu pot sa scap de paduchi. Simt ca innebunesc. Am si parul foarte des. Ce remedii as mai putea incerca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AnotherAnswer a răspuns:

Spala-te o data la 2-3 zile si deparaziteaza asternutul...

| Asly a răspuns:

Mergi la medic

| Vlad244 a răspuns:

Încearcă cu petrol dacă ai de unde să cumperi, dacă nu întreabă un bărbat, va găsii sigur. Sau în cel mai rău caz, tunsă periuță dar ai scăpat.