| *swper* a întrebat:

Am niste gauri / cicatrici pe fata una adanca si 3 mai mici de la varicela, am auzit ca tratamentul cu laser le poate diminua... Va rog sa-mi spuneti ce stiti despre Cicatricele lasate de varicela si Tratamentul cu laser pentru ele, pret etc. Multumesc (funda):*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
soothe
| soothe a răspuns:

Incearca dar nu iti pune mari sperante, este defectul tau de frumusete. Se pot diminua putin dar isi revin dupa o vreme.