| PopescuLuci a întrebat:

Buna, am o problema.
Am mâncărimi si rană la testicule, adica intre picior si testicule, pe ambele parti si tot nu ma mananca ingrozitor si tot mi s-a facut rana si ma ustura daca ma spal si mi-a apărut și în partea stânga, deci acum am în ambele părți,
Știe cineva ce tratament sa folosesc
Te rog, ajută-mă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Numai un medic dermatolog te poate ajuta, in urma unui consult.Te sfatuiesc sa nu stai asa fiindca mai rau faci.Nu e nimic rusinos aici, nu esti nici prima si nici ultima persoana careia i se intampla asa.Deci repet, mergi la medic.