| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am observat niste punctulete mici si de culoarea pielii pe penis, stiti ce sunt alea? Le am de vreo 8 luni si nu m-au ingrijorat pana acum. Sunt și pe vârf, dar pe piele nu chiar vârf, sunt cum ar veni in piele. Nu sunt la suprafata bubitele alea mici de culoarea pielii, prin piele nu arata ca ar avea vreo culoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Denis67 a răspuns:

Bună! Știu ca suna ciudat, dar dacă vrei te pot ajuta!
Dacă dorești scrie-mi pe Instagram sau whatsapp sa îmi explici mai multe detalii în privat!
Toate cele bune