| rosalbiaaaa a întrebat:

Am primit un catel de 1 luna si jumatate Bulldog Englez.
As vrea sa stiu :
- cand sa-i fac primele vaccinuri?la cate saptamani din viata?

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu-l duci la un medic veterinar pentru un consult și programul vaccinurilor?
Pa, pa.

1 răspuns:
| Pufulika a răspuns:

Mai intii la o luna jumate, apoi la 3 luni, dar mai bine sa te consulti cu medicul veterinar! SucceswinkingFunda?