| ody a întrebat:

Cat stati in spital dupa o operatie de amigdalite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa iti dea drumul seara sau a doua zi(daca te opereaza dimineata)
daca ai complicatii poate sa te tina putin mai mult
dar sa speram ca nu va fi cazulwinking
ps:si eu o sa ma operez de amigdalitelaughing

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Eu am avut o problema de genul si am stat vreo cinci zilewinking

| mafi5 a răspuns:

Buna!sad
te poti interesa pe google si spui ceiace ce vrei.nu stiu cat stai, cateva sap
bafta!
funditaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?batting eyelashes

| Petronela a răspuns:

Buna! Cateva zile cred

| christina1370 a răspuns:

Bunahappy
1. Ceea ce numesti tu amigdalite sunt de fapt amigdale, amigdalita este boala in sine, nu organul! Urasc cand oamenii fac confuzia asta nesuferita happy
2. Cateva zile, maxim o saptamana.
take care happy

xoxo