| Halt a întrebat:

Buna,
As avea nevoie de o recomandare pentru un psiholog in Bucuresti, cu pret de pana in 120 ron/sedinta. Pe siturile cabinetelor nu au voie sa afiseze preturile. Daca se poate, astept raspunsul in mesaj privat, ca sa nu se considere reclama.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bogdann1107 a răspuns:

Buna, nu te duce pe recomandari psihologul il alegi tu in functie de probleme plus trebuie sa vezi daca este o oarecare intelegere intre tine si el.
Sfatul meu incearca la mai multi care in tradevar sa te asculte si sa te inteleaga nu sa fie cu ochii pe ceas.
Recomand sa te descurci singur in situatia asta nu tine de alte persoane.
Majoritatea au pretul acesta 100-150 ron sedinta.
Nu merge pe increderea altor persoane esti unicata ai caracterul tau.