| mamasita00 a întrebat:

As dori si eu niste tratamente naturiste pentru celulita. Dar nu ceva copiat de pe net. Ceva din propria experienta ce ati incercat si a functionat. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OrangeJuice a răspuns:

Stiu ceva foarte bun pentru celulita dar nu e naturist. Supliform.Il gasesti la orice farmacie si e 8-9 lei. Teoretic trebuie sa te dai cu el si dupa sa te impachetezi cu folie alimentara dar eu nu am facut asa si tot a dat rezultate.

1 răspuns:
| dianaioana9 a răspuns:

Cafeaua este buna pentru combaterea celulitei faceti intr-o cana concentrat mare de cafea iar apoi adugati-o in gel de dus