| AnneM123 a întrebat:

Buna, as vrea sa apelez la rinoplastie, imi poate recomanda cineva un doctor bun din Constanta sau Bucuresti? Si un pret?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| utilizatornou18 a răspuns:

2.000€-3.000€ Si eu peste doua luni vin in tara pentru rinoplastie. Sunt sigura ca dr. Kasem Abu Bkr din Bucuresti cunoscut drept doctorul vedetelor este cel mai bun! Eu imi doresc exact un nas ca al Loredanei Chivu pe care tot El l-a facut. Nu cunosc altul care sa faca munca mai buna