| anonim1 a întrebat:

As vrea sa merg la un medic psihiatru la o clinica privata.La o clinica privata iti trebuie bilet de trimitere de la medicul de familie.Sunt din Bihor, as vrea sa merg la Pelicanul in oradea! Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Pelican e un spital ok si nu ai nevoie de trimitere insa va trebuie sa platesti consulatati, cativa zeci de lei, pentru ca mergi la privat.Eu am fost la dermato acolo, m-am uitat pe site cum au program, m-am dus acolo la receptie am platit o taxa si gata. Totusi eu zic pentru inceput sa consulti un psoholog, poate te ajuta si el in rezolvarea problemei tale.

| Anuskaa a răspuns:

Nu ai nevoie de bilet, doar sa suni inainte sa mergi, ca trebuie sa ai programare.

| thegeaba a răspuns:

La clinica privata ai nevoie doar de programare.