| opppa a întrebat:

Buna,
As vrea sa va intreb despre crema cu extract de melc CELLTONE
am acnee si semne ( un fel de pete rosii )
mi-e teama sa nu-mi ramana cicatrici si vreau sa-mi dispara cat mai repede acneea ce o am acum.
Vreau pareri iar daca cineva a folosit-o si este multumit sau chiar nemultumit sa-mi spuna ce sa fac. e si dificil de accesat datorita pretului de aceea vreau sa fiu sigura inainte sa o cumpar happy
multumesc
funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| frzq1 a răspuns:

Nu e.ma plictisisem de ea, la un moment dat dupa o luna se mancase.singurul lucru care mi-a mers si te scapa e o scadere drastica a toxinelor din alimentatie blabla.sigur,lucrul asta te ajuta la orice.