| fany332 a întrebat:

Buna
Ati putea sa-mi motivati si mie de ce FISTICUL e asa de scump? e drept ca isi merita banii ca e foarte gustos dar pretul e cam piperat....de ce? se cultiva greu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Lucianps a răspuns:

Petru ca se cultiva in alta tara si trebuie platita vama la fiecare pachet si etc. Uite floare se cultiva in tara uite ce ieftina i

| Liviu_Popescu_1981 a răspuns:

Posibil memoria RAM

| neagurares a răspuns:

Nu, fany332. Fisticul copac poate creste si in ROMANIA, sa stii