| →• DeddY •← a întrebat:

Buna happy Care ati luat medicamentul Green Care de la Calivita? A dat rezultate? Ofer funDaA :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai auzit de efectul placebo? Asta- i cali pește, am luat eu fara nici un efect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce rezultate urmaresti prin folosirea acestui produs? Eu din experienta pot spune ca ma ajutat in dezintoxicare, green care este facut din lucerna mai multe detalii despre el poti gasi pe site-ul calivita http://www.cali.ro/......rului.html
Am citi tp eformuri ca ajuta si in ulcer, dar nu stiu ce sa spun pentru ca eu nu am avut astfel de probleme

| george1705 a răspuns:

Am luat Green Care pentru arsuri gastrice si am fost multumit, de aici http://www.pravaliata.ro/green-care.htm