| icosmina a întrebat:

BUNA. Cat dureaza un curs de coafura, manichiura, pediciura? si cat costa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Un curs de manichiură dureză aproximativ 1-3 luni depinde de profesor.
Costă în jur de 800 de lei.
Bye!winking

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Costa in jur de 800 lei.

| Cheama_Cristii_1993 a răspuns:

Pe matusa mea a tinut-o 3 luni si a costat 600 de lei.