| blondutzzza a întrebat:

cine imi sp si mie cum se numeste melodia cantata de Adrian Tutu aseara la romani au talent:*big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Chérrrie a răspuns:

Melodia se numeste Iubiti-va parintii... dupa parerea mea e BESTIALA!

| Epurean a răspuns:

Melodia se numeste Adrian Tutu - Romanii au talent

| Peppy a răspuns:

Mi se pare ca este compusa de elthinking

| SimonaSymo a răspuns:

Nu stiu nu imi amintesc

| pyar a răspuns:

Iubiti-va parintii. o poti asculta aici http://www.youtube.com/watch?v=PzYvJjp46ac

| Andreea_7327 a răspuns:

Melodia aia el a compus-o

| VanillaBie a răspuns:

Se numeste iubiti-va parintii eu cred ca E SUPER TARE
ARE VOCE!

| bbb_9132 a răspuns:

El a compus-o. Se numeste,, iubiti-va parintii". Uite-o aici: http://romaniiautalent.protv.ro/......intii.html