| Piciu_Mihaela_ a întrebat:

Bună cine mă poate ajuta cu o marcă de colagen. Sau o părere despre allnutrition colagen dacă este bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Buna, cam multe recenzii bune fata de acest produs, care imi par dubioase, eu de obicei cand vad reclama multa si doar recenzii bune ma face sa devin suspicios in generalwinking
https://allnutrition.ro/......40198.html

opinii mai avizate decat ale noastre poti afla cerand sfatul farmacistului si de ce nu al unui medic daca este cazul