| anonim_4396 a întrebat:

Cred că am o problemă, am slăbit 2 kg timp de aproape o lună cât nu am mai mers la sală şi totuşi am mâncat foarte mult în perioada aceasta, am palpitații în marea parte a timpului, amețesc şi văd în fața ochilor ceață pentru câteva secunde când mă ridic din pat. Ce aş putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Tryndapere a răspuns:

Pierderea cu ameteala cand te ridici din pat e una destul de uzuala, nu mai ajunge sange cu oxigen la creier pentru o secunda, nu destul, nu e nimic grav! Nu ai slabit mult, eu slabesc 1kg intr-o saptamana, mai ales vara. Te sfatuiesc sa mergi la medicul de familie, el stie mai bine, nu pierzi nimic! Bafta