| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face un copil?Adica,stiu ca se introduce organul genital barbatesc in cel femeiesc.Dar nu-s sigur.Vreau un raspuns serios

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AaaMoods a răspuns:

Pai dupa ce sti tu ca se face! Organul barbatesc elibereaza spermatozoizi in organu femeiesc! Spermatozoizi se intalnesc cu OVULUL femeiesc! Si un Spermatozoid se prinde de OVUL iar apoi timp de 9luni Fatul se dezvolta in burta femeii!

1 răspuns:
| Acier a răspuns:

Tre' sa gasesti momentul de compatibilitate big grin
Cand celulele germinale masculine (spermatozoizii) fecundeaza ovulul atunci se formeaza fatul.